Ota yhteyttä

Kymppi-Katon asiantuntijat palvelevat sinua aina mielellään!

Soita meille

Vastaamme kaikkiin katto-, ovi- ja ikkunaremontteja koskeviin kysymyksiin erittäin mielellämme. Kysy myös aurinkopaneeleista. Voit myös soittaa suoraan alueesi edustajalle tai lähettää meille viestin lomakkeella.

Arkisin klo 8 – 17.00

Ota yhteyttä lomakkeella

"*" näyttää pakolliset kentät

Tilaan uutiskirjeen

Lähettämällä tämän lomakkeen suostun vastaanottamaan markkinointiviestintää ja informaatiota Kymppi-Katon palveluista. Annan luvan Kymppi-Katolle säilyttää ja prosessoida tällä lomakkeella antamiani henkilötietoja, jotta Kymppi-Katto voi olla minuun yhteydessä asiaani liittyen. Voit lopettaa viestien vastaanottamisen milloin vain. Lisätietoja löydät tietosuojaselosteestamme.

Alue-edustajat

Varsinais-Suomi

Niklas Linna

Myyntiedustaja
p. 0400 214 288
niklas.linna@kymppi-katto.fi
Naantali, Raisio, Masku, Rusko, Vahto, Turku, Taivassalo, Mynämäki, Kustavi

Kari Virtanen

Myyntiedustaja
p. 0400 228 472
kari.virtanen@kymppi-katto.fi
Naantali, Turku, Raisio, Masku, Nousiainen, Askainen, Vahto, Rusko, Taivassalo

Robin Lindström

Myyntiedustaja
Också på svenska
p. 0400 258 761
robin.lindstrom@kymppi-katto.fi
Parainen, Kaarina, Piikkiö, Kemiö, Sauvo, saaristo

Jari Kutvonen

Myyntiedustaja
p. 0400 293 392
jari.kutvonen@kymppi-katto.fi
Salo

Juhani Ruuth

Myyntiedustaja
p. 0400 375 160
juhani.ruuth@kymppi-katto.fi
Loimaa, Oripää, Pöytyä

Martti Paloniemi

Myyntiedustaja
p. 0400 169 823
martti.paloniemi@kymppi-katto.fi
Laitila, Uusikaupunki, Kustavi, Mynämäki

Satakunta

Niklas Linna

Myyntiedustaja
p. 0400 214 288
niklas.linna@kymppi-katto.fi
Satakunta, Köyliö, Yläne

Jyrki Haapajärvi

Myyntiedustaja
Ikkunat ja ovet
p. 0400 240 845
jyrki.haapajarvi@kymppi-katto.fi
Pori, Harjavalta, Nakkila, Ulvila, Pomarkku, Luvia, Rauma

Juhani Ruuth

Myyntiedustaja
p. 0400 375 160
juhani.ruuth@kymppi-katto.fi
Huittinen

Pirkanmaa

Juhani Ruuth

Myyntiedustaja
p. 0400 375 160
juhani.ruuth@kymppi-katto.fi
Sastamala, Huittinen, Valkeakoski, Akaa, Nokia, Lempäälä

Markku Koistinen

Myyntiedustaja
p. 0400 670 397
markku.koistinen@kymppi-katto.fi

Uusimaa, pääkaupunkiseudu

Marko Lonka

Myyntiedustaja
p. 0400 375 182
marko.lonka@kymppi-katto.fi
Lohja, Karkkila, Vihti

Jari Kutvonen

Myyntiedustaja
p. 0400 293 392
jari.kutvonen@kymppi-katto.fi
Siuntio, Kauniainen

Risto Piirainen

Myyntiedustaja
p. 0400 895 983
risto.piirainen@kymppi-katto.fi
Kerava, Porvoo, Loviisa, Mäntsälä

Nils Fagerström

Myyntiedustaja
Också på svenska
p. 0400 217 173
nils.fagerstrom@kymppi-katto.fi
Hanko, Raasepori, Inkoo

Markku Koistinen

Myyntiedustaja
p. 0400 670 397
markku.koistinen@kymppi-katto.fi

Henri Jokinen

Myyntiedustaja
p. 0400 313 752
henri.jokinen@kymppi-katto.fi
Hyvinkää

Kymenlaakso

Antti Tulla

Myyntiedustaja
p. 0400 277 113
antti.tulla@kymppi-katto.fi
Kotka ja Hamina ymp.

Etelä-Karjala

Antti Tulla

Myyntiedustaja
p. 0400 277 113
antti.tulla@kymppi-katto.fi
Lappeenranta, Imatra, Parikkala

Etelä-Savo

Markku Koistinen

Myyntiedustaja
p. 0400 670 397
markku.koistinen@kymppi-katto.fi

Päijät-Häme

Veijo Rappu

Myyntiedustaja
p. 0400 187 805
veijo.rappu@kymppi-katto.fi
Lahti, Heinola ymp.

Markku Koistinen

Myyntiedustaja
p. 0400 670 397
markku.koistinen@kymppi-katto.fi

Häme

Henri Jokinen

Myyntiedustaja
p. 0400 313 752
henri.jokinen@kymppi-katto.fi
Loppi, Riihimäki ymp.

Sampo Sakko

Myyntiedustaja
Also in english
p. 0400 543 315
sampo.sakko@kymppi-katto.fi
Hämeenlinna, Riihimäki

Myynnistä vastaavat

Niklas Linna

Myyntiedustaja
p. 0400 214 288
niklas.linna@kymppi-katto.fi
Varsinais-Suomi, Satakunta

Markku Koistinen

Myyntiedustaja
p. 0400 670 397
markku.koistinen@kymppi-katto.fi

osoite ja laskutustiedot

naantali-001

Toimisto

Kymppi-Katto Oy
Emännänpolku 3
21100 Naantali

p. 02 4358 006
p. 040 0670 397

Laskua koskevat asiat:
laskutus@kymppi-katto.fi
p. 040 1919 525

Laskutustiedot

Y-tunnus: 1526055-0
Verkkolasku- osoite*: 003715260550
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

* Verkkolaskuosoitteemme on sama kuin OVT-tunnuksemme. Suomessa OVT-tunnus muodostetaan: maatunnus ”0037” + Y-tunnus ilman väliviivaa + vapaaehtoinen yksikön tunniste (max 5 merkkiä).